Eleganckie płytki na podłogę

Łazienka, kuchnia i korytarz to miejsca szczególne, w których twardy gres sprawdza się najlepiej. Pośród niego warto znaleźć taki, który będzie ozdobą pomieszczenia, a w tym przypadku najlepszym wyborem będą eleganckie płytki. Oto kilka wariantów.

Naturalne drewno

Klasyczne drewno jest niezwykle wytworne. Podłoga wykonana z takiego gresu przyciąga uwagę, wprowadza klimatyczne ciepło i pasuje do wielu aranżacji wnętrz – także tych najbardziej nowoczesnych. Wiele eleganckich kompozycji tworzonych jest z wykorzystaniem drewna, które jest bardzo drogie. Teraz ten sam efekt można uzyskać, wykorzystując stosunkowo tańszy, ale i odporniejszy gres wzorowany do złudzenia na drewno. Classic Oak, czy jaśniejsza Wood Cut beige zdecydowanie w tym pomogą.

Tradycyjna biel

Płytki podłogowe typu Eveline, czy Regal Blanco idealnie tworzą odpowiedni styl w małych i dużych pomieszczeniach. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w hotelach, eleganckich restauracjach, czy nawet w ekskluzywnych lokalach usługowych. Biel wydobywająca się z polerowanych i szkliwionych dużych płytek sprawia, że pomieszczania stają się większe i świetliste. Kojarzą się nie tyle z nowoczesnością, ile z dworskim pięknem, które w rzeczy samej podchodzi pod elegancję.

Szeroki wybór płytek podłogowych znajdziesz w sklepie https://domni.pl/sklep/plytki/plytki-podlogowe.

Szykowny marmur

Marmur od wielu już lat ceniony jest za niepowtarzalny elegancki wygląd. Jego cena jest jednak często zbyt wysoka. Na szczęście różnorodna gama płytek podłogowych w dowolnej kolorystyce i wzornictwie pozwala w pełni zastąpić chęć posiadania prawdziwego marmuru. Do stworzenia szykownego wnętrza wystarczy gres z serii Tornado Negre Grand, czy bardziej klasyczny Fino Grey. Warto pamiętać, że płytki o ciemniejszych barwach mogą przytłoczyć malutkie pomieszczenia, dlatego reszta wnętrza powinna być dobrze przemyślana.

Ekskluzywna dekoracja

Ozdobą każdego wnętrza stają się płytki dekorowane. Do uzyskania eleganckiego klimatu warto włączyć serie Nikea Spehia lub inny gres o podobnej strukturze i wzornictwie. Przy jego wykorzystaniu nie warto przesadzać z dodatkami i ozdobami. On sam w sobie jest szykownym odzwierciedlaniem ozdobnego piękna.

Zakup płytek

Przed zakupem warto pokierować się prostymi zasadami dotyczącymi kolorystyki lub wielkości gresu do danych pomieszczeń. Płytki podłogowe są niezwykle odporne, żywotne i piękne, więc warto z nich korzystać. Ich zaletą jest także przystępna cena. Eleganckie płytki, które będą idealne na podłogę, oferuje nowoczesna hurtownia budowlana Bricoman.pl na https://www.bricoman.pl/plytki-gres-terakota/plytki/podlogi-gres-terakota. Znajdziecie tam wszystkie nasze propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here